Önceki Yönetim Kurulları

Geçici Yönetim Kurulu

Başkan: Dr. Fatma Atalay
Üyeler: Dr.Vesile Sepici
Dr.Nihal Taş
Dr. Nesrin Bölükbaşı
Dr. Gülay Dinçer
Dr. Sevim Orkun
Dr. Z. Rezan Yorgancıoğlu



13.03.1997-24.03.1999

Başkan: Dr. Fatma Atalay
Başkan Yardımcısı: Dr. Sevim Orkun
Genel Sekreter: Dr. Gülçin Kaymak Karataş
Muhasip Üye: Dr. Nihal Taş
Veznedar: Dr. Z. Rezan Yorgancıoğlu
Üyeler: Dr.Fitnat Dinçer
Dr.Gülay Dinçer



24.03.1999-17.03.2001

Başkan: Dr. Fatma Atalay
Başkan Yardımcısı: Dr. Sevim Orkun
Genel Sekreter: Dr. Füsun Köseoğlu
Muhasip Üye: Dr. Hülya Demirkan
Veznedar: Dr. Tunç Alp Kalyon
Üyeler: Dr.Fitnat Dinçer
Dr.Gülay Dinçer



01.03.2001-29.03.2003

Başkan: Dr. Tansu Arasıl
Başkan Yardımcısı: Dr. Oktay Arpacıoğlu
Genel Sekreter: Dr. Safiye Tuncer
Muhasip Üye: Dr. Füsun Köseoğlu
Veznedar: Dr.Ayşe Küçükdeveci
Üyeler: Dr.Ferda Aydoğdu
Dr.Alp Çetin



29.03.2003-26.03.2005

Başkan: Dr. Oktay Arpacıoğlu
Başkan Yardımcısı: Dr. Vesile Sepici
Genel Sekreter: Dr. Füsun Köseoğlu
Muhasip Üye: Dr. Ferda Aydoğdu
Veznedar: Dr.Alp Çetin
Üyeler: Dr. Z. Rezan Yorgancıoğlu
Dr.Zafer Hasçelik



26.03.2005-26.03.2007

Başkan: Dr. Oktay Arpacıoğlu
Başkan Yardımcısı: Dr. Vesile Sepici
Genel Sekreter: Dr. Füsun Köseoğlu
Muhasip Üye: Dr. Ferda Aydoğdu
Veznedar: Dr. Güneş Yavuzer
Üyeler: Dr. Zafer Hasçelik
Dr. Hatice Bodur



26.03.2007-30.03.2010

Başkan: Dr. Oktay Arpacıoğlu
Başkan Yardımcısı: Dr. Vesile Sepici
Genel Sekreter: Dr. Füsun Köseoğlu
Muhasip Üye: Dr. Ferda Aydoğdu
Veznedar: Dr. Güneş Yavuzer
Üyeler: Dr. Figen Tuncay
Dr. Metin Karataş



30.03.2010-20.03.2013

Başkan: Dr. Oktay Arpacıoğlu
Başkan Yardımcısı: Dr. Vesile Sepici
Genel Sekreter: Dr. Nebahat Sezer
Muhasip Üye: Dr. Figen Tuncay
Veznedar: Dr. Birkan Sonel Tur
Üyeler: Dr. Fatma İnanıcı
Dr. Nuri Çetin

 

20.03.2013 - 08.04.2016

Başkan: Dr.Vesile Sepici
Başkan Yardımcısı: Dr.Belgin Karaoğlan
Genel Sekreter: Dr.Öznur Öken
Muhasip Üye: Dr.Yaşar Kahraman
Veznedar: Dr.Dilek Keskin

Üyeler:

Dr.Özden Özyemişçi Taşkıran
Dr.Deniz Erdoğdu

 

08.04.2016 – 02.05.2019

Başkan: Dr.Vesile Sepici
Başkan Yardımcısı: Dr.Belgin Karaoğlan
Genel Sekreter: Dr. Ebru Alemdaroğlu
Muhasip Üye: Dr. Hakan Genç
Veznedar: Dr. Pınar Borman

Üyeler:

Dr. Birol Balaban
Dr. Özden Özyemişçi Taşkıran

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Branşımız ve Derneğimiz ile ilgili haberler ve duyuruların detaylarına ulaşmak için tıklayınız

DAHA FAZLASI